شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸  |   24  اوت  2019   |         

  صفحه اصلی   |  خبرها  |  يادداشت  |  مقاله  |  گفتگو  |  گزارش  |  تصاوير  |  ارتباط با ما  |  درباره ما  |  خروجي RSS

يادداشت

ما در جهانی به سر می‌بریم که در آن 84% از انسان‌ها پیرو ادیان هستند و پیش‌بینی می‌شود که این رقم در سال‌های آتی افزایش پیدا کند

این پدیده هزاران سال ملازم تمدّن بشری بوده است ....
 

الوین پلانتینگا برنده جایزه تمپلتون شد / پلانتینگاکیست ؟

فعالیت پیشگامانۀ فلسفی پلانتینگا در اواخر دهۀ 1950 آغاز شد؛ یعنی زمانی که فلاسفۀ آکادمیک عموماً فلسفۀ دینی را قبول نداشتند.....
 

نواندیشان دینی یا معارضان سیاسی

اما اگر این معارضه بتواند حوزه علمیه را به تحریک وادارد و حوزه بتواند برای معضلات سیاسی- اجتماعی و فرهنگی روز، نسخه‌ای کارآمد تولید کند، می‌توان یک خاصیت تحریک‌کنندگی برای معارضان سیاسی یعنی نواندیشان دینی قائل بود....
 

دکتر داوری : تکرار حرف‌های قرون شانزدهم و هفدهم اروپا را نباید نواندیشی دانست

در جایی که تفکر ضعیف است زبان و اصطلاح‌سازی هم دچار پریشانی و آشفتگی می‌شود...........
 

دکترسعید زیباکلام : خطر انحلال انقلاب در نظام استكباري / سناریوی دولت در مذاکرات هسته ای اشتباه است

دکترسعید زیباکلام
 

مقاله

نسبت نظریه و نظریه‌سازی با رفع مشکلات بومی

به گمان من، ما پیش از اینکه در این مسیر پیشتر رویم و گامهای مؤثر و جدی در قالب سیاستگذاری و طراحی برنامههای اجرایی برداریم، باید اندکی درنگ کنیم و بیندیشیم به راستی چه میزان موازین مبنایی فرهنگی و تمدنسازی ما با فرنگیها شباهت دارد...
 

تحول درنظام جهانی مدرن

پیشرفت لفظ آشنایی است و به ظاهر در معنی‌اش هم ابهامی نیست؛ بنابراین، اگر از ما بپرسند پیشرفت ....
 

طراحی الگوی پیشرفت امری متودیک و روشمند است

لزوم استفاده نظام مند از محصولات خالص علم و فلسفه در نظام سازی ، تبیین سیستم و طراحی الگوی اسلامی ـ ایرانی پیشرفت .............
 

مهم : مباحثی عمومی از مدیریت اسلامی / انسانی

هلاکت محتوم در استبداد رأي / چراباید با منتقدین مشورت و با مخالفین به گفتگو نشست . . . .
 

قبض و بسط انسان

درمقاله حاضر نويسنده با تشريح روند صيرورت و شدن انسان از حالتي به حالت ديگر كه در طول زندگي براي او رخ مي دهد........
 

گفتگو

مردم را به کتاب خواندن ارجاع بدهید. فلسفه فست فود نیست که در خیابان راه بروند و بخورند بلکه مردم باید مطالعه کنند

دکتر غلامحسین ابراهیمی دینانی
 

چرا شهید بهشتی معمار قانون اساسی جمهوری اسلامی شد ؟

شهید بهشتی می گفت برپایی جامعه آرمانی اسلام، علاوه بر دانش چیستی، نیازمند دانش چگونگی نیز است .......
 

در غياب فلسفه، آينده‌اي در كار نيست / كاربردهاي فلسفه در زندگي امروز

اگر امروز بگويند بساط فلسفه را از علم و آموزش كشور برچينيم واقعا چه خلأيي ايجاد مي‌شود؟ ..........
 

در برنامه‌هاي بين‌المللي اسلام موحّد و ملحد، مسيحي و كليمي مانند مسلمانان حضور دارند

به گزارش ایلام نیوز از خبرحوزه آیت‌الله العظمی جوادی‌آملی دردیدار پروفسور مارکو ساسولی استاد برجسته حقوق بین الملل بشر ...
 

فلسفه اساسا با نقد آغاز می‎شود، فلسفه یعنی نقد، در واقع باید بگویم که فلسفه غیرنقادانه وجود ندارد

حال اگر بخواهیم که فرهنگ نقد و نقادی در حوزه و دانشگاه رونق بگیرد. این‎که ما بتوانیم روبه‎روی کسی که اندیشه‎اش با ما مخالف است بنشینيم، به او امکان اظهار نظر و بیان عقیده‎اش را بدهیم .........
 

گزارش

فدریکا موگرینی : اسلام جایگاه طبیعی خود را در جامعه اروپا دارد و دلیل آن هم تاثیر آشکار آن بر سبک زندگی اروپایی است

سفرجوانان اروپایی برای پیوستن به داعش چالش بزرگ اتحادیه اروپا.............
 

سخنرانی دکتر دینانی پیرامون شخصیت عرفانی حضرت امام

امام خمینی را وادارکردند چیزی نگوید/ مگر نماز اسرار دارد؟.............
 

روایت وگزارش دکتر حسن عباسی از یک دین جدید

وقتی استادهای دانشگاه های شما نمی دانند که اینترنت یک ابزار نظامی است، همه فکر می کنند بعد از مودم و کامپیوترشان هیچ چیز دیگری نیست، نمی دانند که هر کاری پشت مودم انجام می دهند . . . . .
 

آمار

تعداد مطالب سايت: ۱۴۹۹

كاربر حاضر در سايت: ۳۶۹۳ نفر

مشاهدات:
امروز: ۲۷۹۶ مرتبه
شهریور ماه: ۶۳۸۳ مرتبه
كل مشاهده: ۸۷۳۴۵۹۰ مرتبه
بیشترین: ۱۲۰۴۷ - ۱۹/۳/۱۳۹۱

 خروجي RSS

RSS 2.0

 

حسن رحیم‌پور ازغدی : صد هزار نیروی جهادی و عملیاتی در کشورهای اسلامی باید تشکیل شود / اینکه گفته می‌شود منتظر بمانیم تا دشمن بگوید بهانه‌ای ندارد اتفاق نمی‌افتد

لينك ثابت (كد مطلب= 563 )                            تاريخ انتشار:  ۹ اسفند ۱۳۹۳                      دفعات مشاهده: 1082   
 نويسنده:            

حسن رحیم‌پور ازغدی : صد هزار نیروی جهادی و عملیاتی در کشورهای اسلامی باید تشکیل شود / اینکه گفته می‌شود منتظر بمانیم تا دشمن بگوید بهانه‌ای ندارد اتفاق نمی‌افتد

به گزارش ایلام نیوز به نقل از تسنیم، حسن رحیم‌پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در سخنان پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران با اشاره به اینکه کوتوله‌های داخل و خارج شاخ و شانه می‌کشند، اظهار داشت: اگر این مسئله را سامان ندهیم کوتوله‌ها برای ما مسئله ساز می‌شوند و مطالبه‌های پوچ می‌آفرینند و می‌خواهند انقلاب را به اندازه خودشان حقیر کنند.

وی با تأکید براینکه انقلاب باید در سه جبهه سریع وارد عمل شود، گفت: تمدن‌سازی بدون اقتصاد مقاومتی امکان پذیر نیست. امروز باید سه سپاه صد هزار نفری در جهت تمدن‌سازی اسلامی در داخل و خارج کشور آماده کنیم.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد: باید یک سپاه 10 هزار نفری اسلامی جهت خدمت به مستضعفان جهان با کمک دولت‌های اسلامی در 5 قاره تشکیل شوند. تا فرهنگ انقلاب اسلامی را در حوزه اقتصاد و همچنین همه حوزه‌ها در کشورهای فقیر سازماندهی کند.

رحیم‌پور ازغدی ادامه داد: باید با همکاری دانشگاه‌ها در کشورهای آفریقایی، آمریکای لاتین و حتی بخشی از اروپا دست کم 100 هزار نیرو برای کمک به فقرا سازماندهی شود.

وی همچنین با تأکید براینکه صد هزار نیروی جهادی و عملیاتی در کشورهای اسلامی باید تشکیل شود گفت: زمانی که کشورهای اسلامی مانند عراق، یمن، سوریه، فلسطین ... و کشورهای از این قبیل که مورد هجوم اشغالگران قرار می‌گیرند باید طبق قانون فرمان امام و رهبری و همچنین منافع ملی خودمان این صد هزار نیرو را برای عملیات رزمی و نظامی آماده کنیم.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه دشمن عملاً وارد کشورهای اسلامی می‌شود گفت: این داعشی که صورتش را می‌پوشاند غیر از چند هزار نفر بقیه ارتش‌های مزدور کشورهای عربستان، آمریکا و کشورهای اروپایی هستند. دشمنان اسلامی برای آدم کشی خیلی سریع وارد کشورهای اسلامی می‌شوند.

رحیم پور ازغدی  ادامه داد: ما چرا باید تعارف کنیم باید یک سپاه صدهزار نفری چریک تشکیل دهیم و علناً وارد کشورهای اسلامی شوند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه هم اکنون ده ها هزار نفر افراد تحصیل‌کرده، مدیران باتجربه در کشور وجود دارد که به صورت درست سازماندهی نمی‌شوند گفت: رهبر معظم انقلاب فرمان‌هایی را برای اقتصاد مقاومتی صادر کرده‌اند این فرمان‌ها چگونه و باید چه کسانی اجرایی شود.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه مقامات کلی‌تر از رهبرمعظم انقلاب صحبت می‌کنند تصریح کرد: این درحالی است که باید جزئی حرف بزنند باید نیروهای فعال و قوی اما بی کار و تماشاچی را سازماندهی کرد.

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه مسئله بانک‌ها چه زمانی باید حل شود گفت: بانک‌ها می‌توانند یک اقتصاد را نابود کنند یا بازارهای یک کشور را به صد درصد با یک اقتصاد سالم مدیریت کنند. هردوی این کار را بانک‌ها می‌توانند انجام دهند. آنها همچنین می‌توانند ربای کثیف بگیرند و اسم دیگری روی آن بگذارند همچنین می‌توانند ربا نگیرند.

رحیم پور ازغدی افزود: به لحاظ شرعی و حکومتی می‌توان انواع و اقسام قوانین که خلاف شرع نباشد را تصویب کرد.

وی  در ادامه با اشاره به اینکه بعضی از مدیریت‌ها در اقتصاد و بازار خلاف تشخیص مصلحت است خطاب به سران سه قوه گفت: تکلیف خودتان با خودتان روشن است، کدام سیاست بانک‌ها به تولید کمک کرده و چه مقدار به آن صدمه زده فایده دانشگاه‌ها چیست؟ دانشگاه‌ها به جز هزاران دکتر و  فوق لیسانس چه محصول دیگری داشته است بعضی از مسئولان حوزه علمیه قم اعلام کردند دانشگاهیان محصولات تحقیقات خود را عرضه کنند چرا آنقدر حرف می‌زنید. مدیران حوزه قم، مشهد، اصفهان و مراجع باید یقه اینها را بگیرند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تأکید دوباره براینکه بانک‌ها می‌توانند صدردصد اقتصاد را اسلامی کنند، تصریح کرد: نباید مردم را مأیوس و نگران کرد. سوالی از بانک مرکزی دارم آیا آنها می‌دانند در بانک‌ها چه می‌گذرد؟ آیا بانک مرکزی تضمین می‌کند آنچه را که در بانک‌ها انجام می‌شود طبق قانون بانکداری اسلامی است؟

رحیم‌پور ازغدی با تأکیدبر اینکه مردم باید مالیات پرداخت کنند گفت: بیماری مربوط به بچه پولدار مفتخوری است و بی عرضگی‌هایش را با پول نفت می‌پوشانند. نتیجه وابستگی به نفت این است که تحت فشار خارجی همه چیز را می‌دهیم و بچه پولدار مفت‌خور تبدیل به بچه بی غیرت بین المللی می‌شود که تحت فشار می‌ترسد.وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم انقلاب که همه چیز را به مذاکرات هسته‌ای گره نزنید، گفت: غرب می‌گوید که اگر ایران به بمب اتم برسد مفهوم ابرقدرتی به هم می‌ریزد.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه 4 تا 5 کشور 70 تا 80 سال است که در دنیا حکومت می‌کنند اظهار کرد: غربی‌ها می‌گویند اگر ایران به بمب اتم هم نرسد با غنی سازی هسته‌ای تبدیل به یک قدرت جهانی می‌شود که قیمت نفت را کنترل خواهد کرد.

رحیم پور ازغدی در ادامه با اشاره به اینکه گفته می‌شود باید بهانه‌ها را از آنها(غربی‌ها) بگیریم بیان کرد: اینکه گفته می‌شود منتظر بمانیم تا دشمن بگوید بهانه‌ای ندارد اتفاق نمی‌افتد و دشمن این را نخواهد گفت چون اگر بگوید خیلی احمق است.

وی ادامه داد: ما را تربیت کرده‌اند که توسری خورشان باشیم و بگویند مقصر خودمان هستیم.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادامه با تأکید براینکه هرکسی مالیات نمی‌دهد باید تمام اموالش را مصادره کرد گفت: در کشورهای غربی با رغبت مالیات می‌دهند و هرکسی در کشورهای غیراسلامی مالیات نمی‌دهد به چشم حیوان به آن نگاه می‌کنند.

رحیم‌پور ازغدی با تأکید براینکه نمی‌شود فقط حرف زد گفت: وظیفه رهبر معظم انقلاب تعیین خط مشی‌هاست اما متأسفانه بقیه کلی‌تر از رهبری حرف می‌زنند باید برویم واجرا کنیم.

وی با اشاره به فارغ التحصیلان رشته علوم انسانی افزود: دانشگاه‌های ما دکتر پشت دکتر تولید می کنند اما نمی‌توانند مشکلات مربوط به مالیات، ترافیک و ... حل کنند.استاد حوزه و دانشگاه با تأکید براینکه در بحث مالیات باید بررسی شود کجا سوراخ است و مشکل بانک‌ها چیست گفت: رسانه‌ها مصاحبه‌های دروغ منتشر می‌کنند رسانه‌ها با خود بنده مصاحبه کرده و آن را منتشر کردند درحالی که اصلا مصاحبه‌ای درکار نبوده است یا برخی رسانه‌ها خلاف حرف‌های گوینده سخنانش را منتشر می‌کنند.رحیم پور ازغدی با تأکید براینکه رسانه‌ها می‌توانند افکار عمومی را منحرف کرده و مسائل فرعی را اصلی کنند تصریح کرد: رئیس قوه قانونگذاری می‌گوید از هردو فارغ التحصیل یکی در خیابان‌ها بیکار است چه کسی باید این مسئله را پیگیری کند؟

وی  ادامه داد: 20 سال است که رهبر معظم انقلاب می‌گوید میزان دانشجو متناسب با نیاز کشور نیست. در شورای انقلاب فرهنگی پس از نامگذاری سالها توسط رهبر معظم انقلاب جلساتی برگزار می‌شود که حاضران با ولایت پذیری بالا فرمایشات رهبری را تأیید می‌کنند. برای بررسی ابعاد این نامگذاری کمیته‌ای در شورای عالی انقلاب فرهنگی تشکیل می‌شود و در نهایت ماه آذر جمع‌بندی می‌شود و آخرش می‌گویند مسائل خیلی پیچیده است.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: بعد به بهمن‌ماه می‌رسیم و شورای عالی انقلاب فرهنگی می‌گوید برای سال جدید آماده شویم هر سال اسم گذاری می‌شود همه می‌فهمند آن کار انجام نمی‌شود.

رحیم‌پور ازغدی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه وزارت علوم، دانشگاه آزاد و پیام نور به فکر ساختمان‌های خود و همچنین میزان پولی هستند که از مردم می‌گیرند گفت: کارآمدی آقای مهندس و دکتر فقط برای جلسات خواستگاری یا جلساتی است که با آن بتوانند پز بدهند و به درد دیگری نمی‌خورد.

وی با تأکید براینکه باید میزان دانشجوی هر رشته متناسب با نیاز کشور کارشناسی شود گفت: دانشگاه کاری به اشتغال ندارند و فقط می‌گویند استاد داریم، ساختمان هم داریم پول هم از مردم می‌گیریم.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه نمی‌توانیم به سمت دیگری برویم، بیان کرد: مردم فکر می‌کنند در شورای انقلاب فرهنگی هیئتی از عقلا نشسته‌اند و رشته‌های دانشگاهی و تعداد دانشجویان آن را بررسی می‌کنند، اما اینها منتظر مردم هستند و مردم هم منتظر آنها.

رحیم‌پور ازغدی با طرح این سوال که در حال حاضر چقدر تصمیم کارشناسی معطل مانده است اظهار داشت: مسئولان حکومتی به دنبال این هستند که آبرویشان نرود و می‌گویند همانجوری که مسئولیت را تحویل گرفته‌ایم همانجور تحویل می‌دهیم تفکرات انقلابی و مبتنی بر اقتصاد مقاومتی نیست.

وی با اشاره به برخی اخبار در خصوص افزایش شدید خودرو در خیابان‌های کشور ادامه داد: چه کسی باید تولید و واردات خودرو را مدیریت و برنامه ریزی کند متأسفانه هیچ کس به هیچ کس دیگری کاری ندارد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادامه به مثالی در این رابطه اشاره کرد و گفت: سه نفر در جایی لوله‌ای می‌گذاشتند به این ترتیب که یک نفر چاله‌ای را می‌کند دومی لوله را می‌گذاشت و سومی چاله را پر می‌کرد. یک روز نفر وسط(لوله گذار) مریض شد اما دو نفر بعدی چاله را می‌کنند و پرمی‌کردند. مسئولان نیز اینگونه عمل می‌کنند. یکی چاله می‌کند و دیگری آن را پرمی‌کند و وسطی یا مریض شده و یا به مرخصی رفته است.

رحیم‌پور ازغدی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب تأکید کرده‌اند فشار واردات اقتصاد کشور را نابود خواهد کرد گفت: هفته گذشته رهبر معظم انقلاب بازهم براین نکته تأکید کردند اما همه رد می‌شوند چه کسی مسئول است و وقتی پرسیده می‌شود چه کسی مسئول است همه به هم نگاه می‌کند.

مسئولان: تأخیرپروازها به دلیل بی‌عرضگی ما است

وی با اشاره به تأخیر پرواز هواپیماها در کشور نیز خاطرنشان کرد: چندی پیش مردم پس از تأخیر هواپیما در پرواز از آن پیاده نشدند همه تقصیرها را گردن تحریم می‌اندازند. خودرویی در خیابان پنچر می‌شود می‌گویند مقصر تحریم است از برخی مسئولان پرسیدم تأخیر هواپیماها مربوط به تحریم است گفتند خیر این تأخیرها به دلیل بی‌عرضگی ما است.

استاد حوزه و دانشگاه در ادامه با اشاره به تبلیغ عمل زیبایی حیوانات در کشور گفت: خانواده‌های ثروتمند که زندگی با حیوانات را به انسان ترجیح می‌دهند و سگ و خوک و گراز دارند حیوانات خود را تحت عمل زیبایی چهره قرار می‌دهند.

رحیم‌پور ازغدی با اشاره به اینکه عمل دماغ در ایران رکورد جهانی می‌زند بیان کرد: خیلی‌ها به فکر عمل دماغ هستند اما این مسئله به لحاظ دِماغ یعنی مغزی است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه وقتی بحث تشیع انگلیسی مطرح شد یکی دو نفر در این رابطه مطرح شدند گفت: شیعه انگلیسی ما و شما هستیم دنبال چه کسی می‌گردیم؟عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه سال 67 رهبر معظم انقلاب و هاشمی نامه‌ای را برای ساخت مصلی به امام خمینی(ره) دادند گفت: امام خمینی (ره) در جواب آن نامه فرمودند:« انشاءالله مصلی باید یادآور سادگی محل عبادت مسلمانان صدراسلام باشد». حال این مصلی شیعه انگلیسی است یا علوی.این چیزی که ساختند با چیزی که امام گفتند مطابقت می‌کند یا خیر؟

 رحیم‌پور ازغدی با اشاره به اینکه مصرف بیش از نیاز در زندگی شخصی دزدی است، تصریح کرد: امام علی فرموده‌اند:« هر کس در جامعه اسلامی بیش از نیاز مصرف می‌کند مال حرام و مال دیگران است».

وی تأکید کرد: اهل بیت(ع) فرموده‌اند:« کسانی که خانه‌ای برای پز دادن می‌سازند  جهنم آنها را تضمین می‌کنیم».

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه اختلاف فقها یک افتخار برای شیعه است بیان کرد: در گذشته اختلاف‌ها در کتابهای علمی به زبان عربی بود و مردم از آن بی‌خبر بودند. باید درحوزه و دانشگاه در حوزه‌های مختلف‌ از جمله بیمه، بانک، مالیات و واردات و صادرات بحث شود.

رحیم‌پور ازغدی با بیان اینکه مقالات خوبی در این زمینه نوشته شده اما نسبت به فرمایشات امام و رهبری کم است، افزود: سه چهارم ملت ایران سخنگو هستند و جزو بهترین‌ها در جهان هستیم. امام فرموده‌اند در مسائل مربوط به پول، بانک، ارز، بانکداری مالیات، تجارت داخلی و خارجی و ... باید اجتهاد شود همچنین امام فرموده‌اند در حوزه فرهنگی و برخورد با هنر نیز باید اجتهاد کرد در حوزه نقاشی، خوشنویسی‌، حفظ محیط زیست، قطع درختان و  رژیم غذایی نیز امام فرمودند باید اجتهاد شود.

وی با بیان اینکه در دانشگاه‌ها و حوزه‌ها مدرک دکتر، مهندس و حجت الاسلام دکتر می‌دهند یادآور شد: امام خمینی(ره) در گوشه اتاقی در نجف زندگی می‌کرد در هوای 50 درجه‌ای نجف مصطفی خمینی پنکه‌ای را برای امام آوردند اما امام فرمودند می‌خواهی مرا جهنمی کنی. انقلاب اسلامی از آن اتاق و با آن امکانات بیرون آمد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه آیات و روایت‌هایی در خصوص کنترل و عدم کنترل موالید وجود دارد گفت: آیات و روایاتی در تأیید صددرصدی موالید و همچنین ضرورت کنترل آن وجود دارد. در حال حاضر کنترل موالید غلط است امام می‌گوید حتی تعیین فواصل موالید امکان پذیر است و حکومت می‌تواند تعیین کند که در کدام استان فاصله تولد چقدر باشد این یعنی مدیریت اما اینها را چه کسی باید مدیریت کنند. مسئولان همیشه سخنرانی می‌کنند که ما خوبیم و آنها بد.

رحیم‌پور ازغدی افزود: باید فقها در این بحث‌ها نظر بدهند، فقهای دیروز برای مسائل دیروز فکر کردند چرا فقهای امروز برای مسائل امروز فکر نمی‌کنند.

وی با اشاره به اینکه در هیچ کجای دنیا مانند ایران عقده دکتر شدن نداریم، خاطرنشان کرد: در آمریکا وقتی کسی وارد رستوران می‌شود از او می‌پرسند آیا حاضرید بخشی از غذای شما را به فلان یتیم‌خانه بدهیم. ظرف یکبار مصرف در کشورهای کفر اختراع شد.

استاد حوزه و دانشگاه  با تأکید براینکه ائمه جمعه کشور سالم‌ترین ائمه جمعه در دنیا هستند، گفت: یکی از استادان دانشگاه توکیو که بت پرست و بی دین است در کشور خود دو اتاق دارد که کل ابزارش را در این اتاق‌ها قرار داده است. وی در سفری به ایران آمد و گفت در زمستان ‌ها سرشب یک ساعت وسایل گرمایی را در خانه روشن می‌کنیم و با لباس گرم و کاموایی می‌خوابیم اما در ایران وسط زمستان صاحبخانه از گرمای زیاد پنجره را باز می‌کند. یک بخش از اسلام آمریکایی همین است. مشکل در تحریم نیست. مشکل در بیشترین عمل دماغ و بیشترین مصرف انرژی است .

 

  ارسال خبر به پست الكترونيك

تصوير روز


 روایتی از یک دیدار

 


 در پاسخ به آقای علی عسکری رئیس محترم صدا و سیما

 


 خودروی پاسدارانی که در پیرانشهر مورد حمله تروریستی قرار گرفت

 


 هیچ جنگ کوتاهی وجود ندارد

 


 ما هم نمی دانیم

 


 ، یک عکس بسیار پر بازتاب

 


 سپاه فرزند ملت

 


 مبعث مبارک

 


 پست علی کریمی برای شهداء

 


 ضرغامي : خدا را شکر که فضای مجازی آمد که انقلاب اسلامی را نجات دهد

 
 نظرات شما:

 

 نام
 پست الكترونيك:

نظر :

 


آخرين به روز رساني:  یک‌شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ | زمان بارگزاري صفحه:  0/3828 ثانيه

 

© كليه حقوق اين مجموعه طبق قوانين نرم افزاري متعلق به ايلام نيوز - پايگاه خبري و تحليلي مي باشد.