دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶  |   19  فوريه  2018   |         

  صفحه اصلی   |  خبرها  |  يادداشت  |  مقاله  |  گفتگو  |  گزارش  |  تصاوير  |  ارتباط با ما  |  درباره ما  |  خروجي RSS

يادداشت

ما در جهانی به سر می‌بریم که در آن 84% از انسان‌ها پیرو ادیان هستند و پیش‌بینی می‌شود که این رقم در سال‌های آتی افزایش پیدا کند

این پدیده هزاران سال ملازم تمدّن بشری بوده است ....
 

الوین پلانتینگا برنده جایزه تمپلتون شد / پلانتینگاکیست ؟

فعالیت پیشگامانۀ فلسفی پلانتینگا در اواخر دهۀ 1950 آغاز شد؛ یعنی زمانی که فلاسفۀ آکادمیک عموماً فلسفۀ دینی را قبول نداشتند.....
 

دکتر داوری : تکرار حرف‌های قرون شانزدهم و هفدهم اروپا را نباید نواندیشی دانست

در جایی که تفکر ضعیف است زبان و اصطلاح‌سازی هم دچار پریشانی و آشفتگی می‌شود...........
 

دکترسعید زیباکلام : خطر انحلال انقلاب در نظام استكباري / سناریوی دولت در مذاکرات هسته ای اشتباه است

دکترسعید زیباکلام
 

چگونه نماز مقبول بخوانیم +پاسخ امام صادق(ع)

مسأله نماز به عنوان یک مسأله عبادی زمینه‌ساز برای رشد .....
 

مقاله

نسبت نظریه و نظریه‌سازی با رفع مشکلات بومی

به گمان من، ما پیش از اینکه در این مسیر پیشتر رویم و گامهای مؤثر و جدی در قالب سیاستگذاری و طراحی برنامههای اجرایی برداریم، باید اندکی درنگ کنیم و بیندیشیم به راستی چه میزان موازین مبنایی فرهنگی و تمدنسازی ما با فرنگیها شباهت دارد...
 

تحول درنظام جهانی مدرن

پیشرفت لفظ آشنایی است و به ظاهر در معنی‌اش هم ابهامی نیست؛ بنابراین، اگر از ما بپرسند پیشرفت ....
 

طراحی الگوی پیشرفت امری متودیک و روشمند است

لزوم استفاده نظام مند از محصولات خالص علم و فلسفه در نظام سازی ، تبیین سیستم و طراحی الگوی اسلامی ـ ایرانی پیشرفت .............
 

مهم : مباحثی عمومی از مدیریت اسلامی / انسانی

هلاکت محتوم در استبداد رأي / چراباید با منتقدین مشورت و با مخالفین به گفتگو نشست . . . .
 

قبض و بسط انسان

درمقاله حاضر نويسنده با تشريح روند صيرورت و شدن انسان از حالتي به حالت ديگر كه در طول زندگي براي او رخ مي دهد........
 

گفتگو

مردم را به کتاب خواندن ارجاع بدهید. فلسفه فست فود نیست که در خیابان راه بروند و بخورند بلکه مردم باید مطالعه کنند

دکتر غلامحسین ابراهیمی دینانی
 

اگر نتوانیم ساحت‌های حیات جمعی بشری را بر اساس فلسفه و تفکر فلسفی سامان بدهیم، آن حیات عقلی، معقول، مطلوب و حیات فاضله که در اندیشه فلسفی و دینی ما وجود دارد، شکل نخواهد گرفت

دکترقاسم پورحسن.......
 

در غياب فلسفه، آينده‌اي در كار نيست / كاربردهاي فلسفه در زندگي امروز

اگر امروز بگويند بساط فلسفه را از علم و آموزش كشور برچينيم واقعا چه خلأيي ايجاد مي‌شود؟ ..........
 

در برنامه‌هاي بين‌المللي اسلام موحّد و ملحد، مسيحي و كليمي مانند مسلمانان حضور دارند

به گزارش ایلام نیوز از خبرحوزه آیت‌الله العظمی جوادی‌آملی دردیدار پروفسور مارکو ساسولی استاد برجسته حقوق بین الملل بشر ...
 

فلسفه اساسا با نقد آغاز می‎شود، فلسفه یعنی نقد، در واقع باید بگویم که فلسفه غیرنقادانه وجود ندارد

حال اگر بخواهیم که فرهنگ نقد و نقادی در حوزه و دانشگاه رونق بگیرد. این‎که ما بتوانیم روبه‎روی کسی که اندیشه‎اش با ما مخالف است بنشینيم، به او امکان اظهار نظر و بیان عقیده‎اش را بدهیم .........
 

گزارش

فدریکا موگرینی : اسلام جایگاه طبیعی خود را در جامعه اروپا دارد و دلیل آن هم تاثیر آشکار آن بر سبک زندگی اروپایی است

سفرجوانان اروپایی برای پیوستن به داعش چالش بزرگ اتحادیه اروپا.............
 

این‌جور نباشد که کسی که مثلاً پزشک است، در زمینه ی علوم دینی یا در زمینه ی فلسفه، یک آدم عامی محسوب شود

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام به کنگره بین المللی علامه حکیم قطب الدّین شیرازی با تاکید بر ضرورت تبیین دوران شکوفایی علمی .....
 

سخنرانی دکتر دینانی پیرامون شخصیت عرفانی حضرت امام

امام خمینی را وادارکردند چیزی نگوید/ مگر نماز اسرار دارد؟.............
 

روایت وگزارش دکتر حسن عباسی از یک دین جدید

وقتی استادهای دانشگاه های شما نمی دانند که اینترنت یک ابزار نظامی است، همه فکر می کنند بعد از مودم و کامپیوترشان هیچ چیز دیگری نیست، نمی دانند که هر کاری پشت مودم انجام می دهند . . . . .
 

آمار

تعداد مطالب سايت: ۱۳۱۳

كاربر حاضر در سايت: ۲۹۳۴ نفر

مشاهدات:
امروز: ۱۱۲ مرتبه
بهمن ماه: ۸۳۴۲۷ مرتبه
كل مشاهده: ۷۸۶۵۸۶۸ مرتبه
بیشترین: ۱۲۰۴۷ - ۱۹/۳/۱۳۹۱

 خروجي RSS

RSS 2.0

 

دکتر احمدی نژاد : خيال کردند که بساطی درست کنند و چيزی رد و بدل کنند و پشت تریبونها قيافه فاتح بگيرند کار تمام شده است .

لينك ثابت (كد مطلب= 10356 )                            تاريخ انتشار:  ۲۳ اسفند ۱۳۹۴                      دفعات مشاهده: 13130   
 نويسنده:            

دکتر احمدی نژاد : خيال کردند که بساطی درست کنند و چيزی رد و بدل کنند و پشت تریبونها قيافه فاتح بگيرند کار تمام شده است .

به گزارش فارس٬ محمود احمدی نژاد در یادواره شهدای عمليات خيبر که با حضور پرشور خانواده معظم شهدا٬ جانبازان و ایثارگران٬ عاشقان راه ایثار و شهادت و آحاد مختلف جامعه در شبستان گلزار شهدای سيد فتح الله ورامين برگزار شد٬ ضمن گراميداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدا با اشاره به سابقه درخشان مردم ورامين در تاریخ ایران اسلامی اظهار داشت: تاریخ ایران اسلامی شاهد است که مردم ورامين نه تنها امروز و 50 سال اخير٬ بلکه در طول تاریخ طولانی ایران و این خطه همواره مردمی مومن٬ خدا پرست٬ پاک و مفيد به حال جامعه بوده اند.

وی با بيان اینکه ميراث مشترک و تعهد و آرمان مشترک ما انقلاب است٬ گفت: انقلاب اسلامی مهمترین هدیه خداوند به بشریت عصر حاضر است. در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی خيلی کارها انجام شده است ولی انقلاب هنوز ناشناخته است.

احمدی نژاد افزود: امروز بعضیها تئوری پردازی میکنند و برای انقلابها دوره های مختلف را مشخص می کنند و اتفاقاتی را به عنوان شاهد قرار میدهند و میگویند که دوران انقلاب تمام است .

وی بيان داشت: این افراد انقلاب کشورهای دیگر را در نظر میگيرند و میگویند که عمر انقلاب ما دیگر تمام است. آن کسانی که انقلاب را به این معنا تفسير میکنند در ذهنشان این است که انقلاب حاصل تجمع انرژیهای منفی در دل جامعه در طول زمان است .آن کسانی که میگویند انقلاب دورانی دارد و تمام میشود منظورشان انقلابی است که مردم فشارهای مختلف را در دل خود جمع میکند و به یک باره فوران میکند و بعد از اینکه تخليه شد این انقلاب تمام میشود.

وی یادآور شد: انقلاب عظيم ملت ایران از این جنس نيست چون اگر از این جنس بود پس دیگر این همه توطئه و دشمنی و فشار نياز نبود .

احمدی نژاد با بيان اینکه انقلاب اسلامی ایران یک عنوانی دارد که در هيچ انقلابی نبوده است٬ خاطرنشان کرد: انسان میتواند از دل خاک به وجود آید و کاری کند که به جلوه خدا برسد. همه اسماء حسنی را در انسانهای کامل و معصومين می بينيم پس انسان می تواند از این خاک به جایی برسد که جایگاه خليفة اللهی است.

عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام تاکيد کرد: خداوند متعال وقتی انسان را خلق میکند به خودش تبریک میگوید و این نشان از اهميت این مخلوقش است. وی گفت: رسيدن به خدا یعنی حرکت بینهایت٬ قرار است که درون انسانها تغيير پيدا کند که به تبع آن محيط اجتماعی آنها نيز تغيير پيدا میکند.

احمدی نژاد بيان داشت: در درون مردم ما تغييری به وجود آمد و تحولات انقلاب ناشی از تحولات درونی مردم است که این دیگر نقطه پایانی ندارد و تا زمانی که مردم به دنبال تکامل و خداخواهی هستند به دنبال همين انقلاب نيز هستند.

وی افزود: اگر کسانی به خاطر منافع محدود و شخصی و گروهی قيام کنند اولاً آنقدر فداکاری نمی کنند که با دست خالی کفن بپوشند و به جلوی تانکها بروند والا مانند سياسيون عالم می شوند که مدعی سياستمداری هستند ولی حاضر نيستند که سيلی به خاطر مردم بخورند و سختی بکشند.

 

رئيس دولت نهم و یازدهم با بيان اینکه ایثار و فداکاری رمز کمال انسان و راه رسيدن به خدا است٬ بيان داشت: انسانهایی که از درون خودشان به سمت خدا متحول میشوند٬ ایثارگر هستند.

وی گفت: اگر شياطين خيال کردند که حرکت انقلابی ملت ایران متوقف میشود این یک خواب بدون تعبير است.

احمدی نژاد تاکيد کرد: دنيا بداند ملت ایران امروز بسيار بسيار مومن تر٬ انقلابی تر٬ عدالتخواه تر٬ شجاع تر و ایستاده تر از 50 سال قبل است.

وی افزود: خيال کردند که بساطی درست کنند و چيزی رد و بدل کنند و پشت تریبونها قيافه فاتح بگيرند کار تمام شده است٬ به خدا انقلاب ملت ایران در اول راه است و تا برچيدن ظلم و ستم از تمام دنيا این انقلاب ادامه دارد.

عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام با بيان اینکه انقلاب اسلامی ایران دشمن دارد٬ خاطر نشان کرد: افرادی این صحبتها را افراطیگری و تندروی میدانند٬ که اگر این را به عنوان افراطی گری قبول کنيم نعوذبالله باید بگویيم خدا نخستين افراطی گر است؛ زیرا خداوند متعال زمانی که گفت به انسان سجده کنيد همه قبول کردند به جز شيطان که استکبار و تکبر کرد و خودش را برتر دانست که آن زمان خدا او را رجيم خواند.

احمدی نژاد با بيان اینکه شيطان نمی خواهد بگذارد انسانها در درون خودشان تکامل پيدا کند٬ گفت: انسانها به صورت فطری خداجو هستند ولی شيطان بسيار ظریف کس دیگری را به جای خدا قرار میدهد.

وی تصریح کرد: نخستين کاری که شيطان میکند این است که به ما میباوراند که اصلاً دشمن ما نيست و بعد از آن نيز شروع به آدرس انحرافی دادن٬ میکند و تا بی نهایتها می برد زیرا مسير گمراهی همانند مسير کمال انتها ندارد.

وی با اشاره به جنایات دولتمردان آمریکا گفت: رئيس جمهور قبلی آمریکا نزدیک به یک ميليون نفر را در افغانستان و پاکستان کشت ولی هنوز میگفت باید بيشتر می کشتيم تا بتوانيم مسلط شویم.

احمدی نژاد تاکيد کرد: آنها ميکروب درست میکنند و ملتها را گرفتار میکنند تا داروهای خودشان را بفروشند.

رئيس دولت نهم و دهم با بيان اینکه کمال نهایی انسانها در کره زمين تشکيل حکومت عدالت٬ امام عصر (عج) و خليفةالله است٬ گفت: همان جایی که همه برادری٬ صلح٬ امنيت و عزت برای همه انسانها برپا و همه کينه ورزیها و خودخواهیها نابود خواهد شد.

عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام گفت: انسانها به سمت ارزشهای الهی رفته اند و شيطان نيز پشت همان ارزشها سنگر می گيرد امروز شيطان پشت شعارهایی مانند آزادی و حقوق بشر مخفی شده است.

 

احمدی نژاد اظهار داشت: بعضیها فکر میکنند که امام خمينی (ره) به آمریکا گفت «شيطان بزرگ» این یک حرف تبليغاتی بوده است٬ ولی امام هيچ وقت کلام تبليغاتی نمیزدند.

 

وی یادآور شد: امروز حکومتی که در آمریکا فرمانروایی میکند حکومت شيطان است زیرا بدترین خفقانها را در دنيا به وجود می آورد ولی شعار آزادی بيان می دهد بيشترین پرچمها را نابود میکند ولی شعار صلح میدهد.

رئيس دولت نهم و دهم با بيان اینکه دنيا بداند مردم ایران برای آرمانهای انقلابی و ارزشهای اسلامی جمع شده اند٬ گفت: امروز می بينيم که پيچيده ترین بمبها و سلاحهای آدمکشی را توليد و به کار می برند و برای همينها آمریکا شيطان بزرگ است.

وی ادامه داد: دليل اینکه با ما به این ميزان دشمن هستند این است که متوجه شدند تحول بزرگ در دل ملت ایران اتفاق افتاده است پس به دنبال آن هستند که واقعه کربلا را مجدداً تکرار کنند.

عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام افزود: این نشانه آن تحول است که قرار است در انسانها به وجود آید که اگر اینگونه شد کار انسان تمام است.

وی در ادامه بيان داشت: آنان تبليغات میکنند و عملکرد ارگانهای مختلف را پای نظام میگذارند.

احمدی نژاد با بيان اینکه انقلاب یک حقيقت والا است٬ گفت: نباید اسلام را با مسلمانان بسنجيم در صورتی که اسلام و عملکرد مسلمانان چيز دیگری است.

وی اظهار داشت: بعضی از افراد هستند که خود را وارث و مالک انقلاب می دانند٬ اگر مردم یک هزار و 400 سال قبل این فریب را خوردند امروز باید بگویيم ملت ایران هرگز این فریب را نمی خورند. جمهوری اسلامی فرصتی برای ادامه راه انقلاب اصلی است ولی اگر کسی پایش را کج گذاشت دیگر جمهوری اسلامی کج نشده است .

احمدینژاد با اشاره به بصيرت مردم ایران گفت: ملت ایران یاد گرفتند که به شيطان سيلیهای محکمی بزنند. وی ادامه داد: اگر دشمنان اتم دارند ملت ایران شجاعت و ائمه اطهار عليهمالسلام و حضرت زهرا (س) را دارد.

عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام بيان داشت: زمانی شاه در ایران بود و آمریکا و شوری و چين آن روز و مرتجعين پشتش بودند و همه امکانات را داشت ولی زمانی که مردم به این نتيجه رسيدند که باید برود او را از کشور خارج کردند.

احمدی نژاد در پایان تصریح کرد: پاسخ ما به آمریکا این است که از ملت ایران عصبانی باشد و از این عصبانيت بميرید

  ارسال خبر به پست الكترونيك

تصوير روز


 قدر اف2000

 


 ‍ مرزهای نامتقارن ایران و اسراییل

 


 مردم گله دارند

 


 بررسی نظرسنجی جدید موسسه ایران پل از مردم ایران که در امریکا جنجال بپا کرد

 


 روحانی در کرمان

 


 یا زهرا س

 


 یا مهدی عج

 


 آقاي رشید پور این چه مصاحبه ای بود ؟!

 


 پرستو صالحی تصویری از سجاده نماز در کنار سگ خود را منتشر کرد

 


 سقراط : من مرگ را از آن زندگانی که با زاری و طلب ترحم همراه باشد برتر می شمارم

 

 نظرات شما:

 

 نام
 پست الكترونيك:

نظر :

 

نظرات ارسال شده:
 مطلع -
  احمدی نژاد هیچی نبوده و نیست.

  -
 درود خدا بر احمدی نژاد شجاع و انقلابی


آخرين به روز رساني:  شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ | زمان بارگزاري صفحه:  0/4839 ثانيه

 

© كليه حقوق اين مجموعه طبق قوانين نرم افزاري متعلق به ايلام نيوز - پايگاه خبري و تحليلي مي باشد.