ايلام نيوز - پايگاه خبري و تحليلي - www.ilamnews.ir


   سرپرست رسالت در ايلام : محمدرضا مروارید ضعيف ترين استاندار تاريخ ايلام بود/ استانداري ايلام هواي تازه مي خواهد  ۱۱ مهر ۱۳۹۶


سرپرست رسالت در ايلام : محمدرضا مروارید ضعيف ترين استاندار تاريخ ايلام بود/ استانداري ايلام هواي تازه مي خواهد  

سامي شهبازي سرپرست روزنامه رسالت در ايلام : عقیده محمدرضا مروارید استاندار سابق ایلام تا آنجا توسیع داشت که حتی منتقدین را به مراسم تودیع خود راه نداد که مبادا آمار ارائه شده او در حضور وزیر کشور نقد شود.

سرپرست روزنامه رسالت در استان ایلام گفت: سردمداران جریان شعار زنده باد مخالف من، پس از آنکه در منظر نقد قرار می‌گیرند شروع به حذف می‌کنند.

وی اظهار داشت: پس از آنکه در جلسه چند سال پیش او را ضعیف‌ترین استاندار استان ایلام از قبل انقلاب حتي بعد انقلاب خطاب کردم در تمام جلسات استانداری حذف شدم.

این فعال سیاسی و مطبوعاتی اضافه کرد: استاندار جدید برای دستیابی به اطلاعات و اخبار واقعی و مشکلات مردمی حتما باید تمام سیستم مربوط به رسانه‌ای کنونی استانداری را که مانع رسیدن نقدها و مشکلات به مدیریت عالی هستند را تغییر دهد تا یک هوای تازه و پاک استشمام شود‌.

شهبازی تاکید کرد: سیستم رسانه و روابط عمومی استانداری به دنبال مدح و ستایش استاندار قبلی بوده و اتفاقا سبب عقب‌افتادگی و رواج پدیده نامیمون حذف منتقدین شدند.

وی توقعات از استاندار جدید را بالا دانست و گفت: او اولین استانداری است که سابقه استانداری را در پیشینه دارد و باید با گماردن افراد صالح و صادق به ترمیم عقب افتادگی‌ها در حوزه رسانه و مطبوعات بپردازند.

پیشکسوت رسانه استان ایلام ادامه داد: اکثر سرمایه‌های رسانه‌ای استان از منتقدین بوده و نمی‌شود آنها را حذف کرد.

مدیر روزنامه رسالت در استان ایلام از استاندار ایلام خواست برای دریافت پیام‌ها و نقطه نظرات اهالی رسانه استان در جلسات رسانه‌ای و مطبوعاتی شخصا استماع نظرات کند و از سیستم کنونی روابط عمومی و رسانه استانداری که سابقه حذف منتقدین را دارند و مورد تائید اهالی رسانه نیستند استقاده نکند.منبع : فارس

 


نگارنده:                  لينك مطلب:  www.ilamnews.ir/content.asp?id=73013


آخرين به روز رساني:  جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ |

 

© كليه حقوق اين مجموعه طبق قوانين نرم افزاري متعلق به ايلام نيوز - پايگاه خبري و تحليلي مي باشد.