سر خط خبرها

جلسه و مواضع مثبت مدیران رسانه‌های اصلاح‌طلب در دیدار با دکتر سید ابراهیم رئیسی: هشت سال از روحانی دفاع کردیم اما امکان برگزاری جلسه با او به شیوه جلسه‌ای که با رئیسی داشتیم، فراهم نشد

هشت سال از روحانی دفاع کردیم اما امکان برگزاری جلسه با او به شیوه جلسه‌ای که با رئیسی داشتیم، فراهم نشد ...

جلسه و مواضع مثبت مدیران رسانه‌های اصلاح‌طلب در دیدار با دکتر سید ابراهیم رئیسی: اگر مدیری راه نقد و نقدپذیری را برای خود باز نگذاشت، اولین جفا را به خود و مجموعه‌اش کرده است

هشت سال از روحانی دفاع کردیم اما امکان برگزاری جلسه با او به شیوه جلسه‌ای که  با رئیسی داشتیم، فراهم نشد

منبع: ایسنا

دکتر سید ابراهیم رئیسی در دیدار با جمعی از مدیران رسانه‌های اصلاح‌طلب: ما نسبت به احدی در رابطه با آینده بدهکار نخواهیم بود و کسی حق سهم خواهی در این زمینه را ندارد. اگر رای مردم به من تعلق گرفت، شایسته سالاری در دولت به شکلی خواهد بود که دانشگاه، بازار و رسانه آن را باور داشته باشد.

وی گفت: اگر مدیری راه نقد و نقدپذیری را برای خود باز نگذاشت، اولین جفا را به خود و مجموعه‌اش کرده است. نگفتن آسیب‌ها از سوی دیگران، سبب می‌شود که مدیر با خودش فکر کند که هم درست می‌اندیشیده و هم درست عمل می‌کرده است.

محمدعلی وکیلی مدیر مسئول روزنامه ابتکار :  دوره مدیریت رئیسی در قوه قضاییه اصلاح طلبانه بود، اصلاح طلبی به شعار نیست به کارنامه است که شما دارید.

مدیر مسئول روزنامه آفتاب یزد:  رفتار با متانت رئیسی در جریان رقابت‌های انتخاباتی، مناظرات و در برابر تخریب‌ها، جلوه‌ای از حق‌مداری و حضور وی در جبهه حق بود.

مدیر مسئول روزنامه آرمان ملی:  استقلال و شایسته سالاری رئیسی قابل توجه است.

مدیر مسئول روزنامه دنیای اقتصاد: رئیسی یک روحیه آرام و منعطف دارد که به صدا‌های مختلف گوش می‌دهد. چالش‌های اقتصادی یکی از مهم‌ترین چالش‌های رئیسی خواهد بود.

رحمانیان مدیر مسئول روزنامه شرق: نگاه رئیسی به منتقدین و استماع سخنان آنها قابل تقدیر است. هشت سال از روحانی دفاع کردیم اما امکان برگزاری جلسه با او به شیوه جلسه‌ای که  با رئیسی داشتیم، فراهم نشد.

دبیر انجمن صنفی مدیران روزنامه‌های غیردولتی:   در ۸ سال اخیر ارتباط بسیار ضعیفی با رئیس جمهور داشتیم.

خاطره حیدری مدیر عامل ایلنا از رفع فیلتر این خبرگزاری اصلاح‌طلب با مساعدت رئیسی در سال ۸۵ : باور نمی‌کردم در آن قوه قضائیه فردی مانند شما با این نگاه وجود داشته باشد.

متقیان مدیرعامل خبرگزاری ایسنا: اگر آقای رئیسی در دوران ریاست بر قوه قضاییه بسیار موفق عمل کرد برای این بود که  درب اتاقش باز بود و با همین مشی و رویکرد توانست در مقابل فساد و مفسدین بایستد. .

مدیر مسئول روزنامه جهان صنعت : تیم اقتصادی و صنعتی خوبی در کنار رئیسی هستند 

مازندرانی مدیرمسئول اسبق روزنامه فرهیختگان: مشی رئیسی ایجاد محدودیت برای رسانه ها نیست.

 

نظرات ارسال نظر