سر خط خبرها

قائم‌مقام ستاد هماهنگی ستادهای مردمی استان ایلام: مدیران دولت باید نماد تفکر انقلابی باشند. کارآمدی اندیشۀ انقلاب اسلامی باید درمیان دستگاههای اجرائی برای مردم به صورت محسوس قابل لمس باشد

به گزارش ایلام ‌نیوز امروز شنبه 5/4/1400 اعضاء شورای مرکزی "ستاد انتخاباتی دولت برای مردم" و همچنین "کمیته دامپزشکی ستاد هماهنگی ستادهای مردمی استان ایلام"، حامی آیت الله رئیسی با حاج محمدتقی قاسمی قائم‌مقام ستاد هماهنگی ستادهای مردمی استان ایلام دیدار

قائم‌مقام ستاد هماهنگی ستادهای مردمی استان ایلام: مدیران دولت باید نماد تفکر انقلابی باشند. کارآمدی اندیشۀ انقلاب اسلامی باید درمیان دستگاههای اجرائی برای مردم به صورت محسوس قابل لمس باشد

به گزارش ایلام ‌نیوز امروز شنبه ۵/۴/۱۴۰۰  اعضاء شورای مرکزی "ستاد انتخاباتی دولت برای مردم"  و همچنین "کمیته دامپزشکی ستاد هماهنگی ستادهای مردمی استان ایلام"، حامی آیت الله رئیسی با حاج محمدتقی قاسمی قائم‌مقام ستاد هماهنگی ستادهای مردمی استان ایلام دیدار و گفت و گو کردند. 

این گزارش حاکی ‌است دراین جلسه آقای قاسمی با اشاره به برخی آمارها و نظرسنجی‌ها در خصوص مشارکت در انتخابات در هفته‌های قبل از آن و الحمدالله حد نصابی که در انتخابات استان کسب گردید گفت:   اقدامات بسیار خوب و گسترده‌ای که از سوی ستادهای انتخاباتی مردمی حامی آیت الله دکتر رئیسی در استان انجام گرفت، بی‌تردید در حضور مردم در صحنه انتخابات و افزایش مشارکت موثر بوده است و این مایه قدردانی است.

وی افزود: واقع‌گرایانه باید گفت شرایط بدِ مدیریتی و مشکلاتِ اقتصادی و همچنین کج‌سلیقگی‌هائی که در برگزاری انتخابات صورت گرفت و همچنین عوامل دیگری در میزان اقبال مردم به انتخابات مؤثر بوده است، اما در این میان حضور نیروهای ارزشی وانقلابی و تلاش آنها برای افزایش مشارکت در انتخابات به‌سان حضور رزمندگان در عرصۀ دفاع مقدس بود و باعث ناامیدی دشمنان گردید.

قاسمی گفت: دولت آیت‌الله دکتر رئیسی با درخواست‌ها و مطالبات گسترده‌ای در بخش‌های مختلف، فرهنگی، اجتماعی و بخصوص بخش اقتصادی مواجه است و به نظر می‌رسد، تنها راهی که پیش‌روی این دولت است، این است که نگرش انقلابی، تفکر جهادی و مدیریت ضد فساد و عدالت محور در تمامی بخش‌های بدنۀ دولت ساری و جاری گردد.

قائم‌مقام ستاد هماهنگی ستادهای مردمی استان ایلام افزود: مدیران دولت باید نماد تفکر انقلابی باشند و بزرگی، عظمت و کارآمدی اندیشۀ انقلاب اسلامی درمیان دستگاههای اجرائی و اداری برای مردم به صورت محسوس قابل لمس باشد.

این گزارش حاکیست حسین منتظری، رابط و مسؤول هماهنگی ستادهای مردمی با ستاد مرکز  نیز در این مراسم ضمن اشاره به نقش ارزندۀ اطلاع‌رسانی در فضای مجازی در برگزاری انتخابات از ستادهای انتخاباتی خواست این عرصه را رها نکنند و  گفت: هر موفقیت و  پیروزی، نیاز به نگهداری و پشتیبانی دارد، و لازم است بعد از انتخابات نیز که موضوع انتخابات و نتایج آن با نگاه انتقادی و بعضاً مغرضانۀ برخی تحلیل‌گران داخل و خارج، مواجه گردیده است، با حضور نیروهای انقلاب پاسخ لازم داده شود.

وی افزود: حضور ما در فضای مجازی نباید کم رنگ شود و یا همواره حالت پدافندی داشته باشد، این حضور باید توأم با آگاهی و پیش‌بینی و سازندگی همراه باشد.

در این مراسم دکتر یونس احمدی رئیس ستاد انتخاباتی دولت برای مردم، حجه الاسلام بازیار مسؤول کمیته روحانیون، دکتر مرتضی شمسی و مهندس محمدجواد خانزادی از مسؤولان ستاد و برخی دیگر حاضران به ارائه گزارشاتی از فعالیت‌های انجام شده پرداختند.

نظرات ارسال نظر