سر خط خبرها

درنشست مشترک دبیران احزاب اصولگرا و انقلابی استان ایلام و خانم دکتر سارا فلاحی نماینده مردم استان در مجلس: اتاقهای فکر حول محور منافع استان، فعالیت کنند. نماینده محترم ولی فقیه در استان محور وحدت تمامی نیروها و تلاشهای اجتماعی برای توسعه

نشست هم‌اندیشی کمیته احزاب و تشکل‌های عضو شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام با حضور حجه‌الاسلام احمدی رئیس شورا و دکتر سارا فلاحی نماینده مردم استان ایلام حول مسائل استان و ترسیم چشم‌انداز توسعه آن برگزار گردید ...

درنشست مشترک دبیران احزاب اصولگرا و انقلابی استان ایلام و خانم دکتر سارا فلاحی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی : اتاقهای فکر حول محور منافع استان، فعالیت کنند. نماینده محترم ولی فقیه در استان محور وحدت تمامی نیروها و تلاشهای اجتماعی برای توسعه

نشست هم‌اندیشی کمیته احزاب و تشکل‌های عضو شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام با حضور حجه‌الاسلام احمدی رئیس شورا و دکتر سارا فلاحی نماینده مردم استان ایلام حول مسائل استان و ترسیم چشم‌انداز توسعه آن برگزار گردید.

 به گزارش ایلام‌نیوز در این جلسه دکتر فلاحی ضمن ارائه رئوس فعالیت‌ها و راهبردهای خویش جهت پیگیری مطالبات مردم استان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:

باید بپذیریم که ایلام از ایلات مختلف تشکیل شده است اما این پذیرفتنی نیست که عده‌ای از چپ و راستِ سیاسی، برای منافع ایلی در اتاقهای فکرشان منافع استان را قربانی کنند. باید تلاش کنیم توسعه استان به ‌جای منافع ایلی محور وحدت همه نیروها باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس یازدهم خطاب به دبیران احزاب اصولگرا و انقلابی استان افزود: شما به عنوان احزاب که فعالیت شما یک کار توسعه‌یافته و مدرن است باید پرچمدار مبارزه با انحصارطلبی باشید و مسیر ایل‌بازان را ببندید.

وی تاکید کرد: همه ایلات استان دارای نخبگان و افرادی توانمند هستند و نباید شایستگان نادیده انگاشته شوند. ما با انحصارطلبی از هر نوع آن چه ایلی و چه سیاسی مخالفیم.

فلاحی گفت: رویکرد همه ما چه در دولت و چه در مجلس باید رویکرد شهید سلیمانی باشد که همواره گفتمان انقلاب را گسترده و وسیع تعریف می کرد و نمی‌گذاشت که کسی از قطار انقلاب پیاده شود لذا ما هم در استان باید در این راستا حرکت کنیم.

نماینده ایلام منویات و راهبردهای مقام معظم رهبری را نقشه راه مجلس و دولت عنوان کرد و گفت: ما باید در مسیر راهبردهای رهبر انقلاب حرکت کنیم.

وی در رابطه با موضوع تعیین استاندار ایلام که دغدغه اکثر احزاب بود گفت: ما استانداری می‌خواهیم که فردی توانمند و دارای رزومه قوی باشد نه کسی که بخواهد در ایلام برای خود رزومه‌ای دست و پا کند. کسی که به استان عرق داشته باشد و فرا ایلی و فراجناحی و انقلابی عمل کند.

فلاحی به دبیران احزاب و تشکل‌های شورای وحدت گفت: برای نجات استان دست یاری به سوی شما دراز می‌کنم و از شما می‌خواهم که هر جا دیدید در راه توسعه و اعتلای استان قصور و خطایی به عنوان نماینده مردم دارم، به من تذکر و پیشنهاد بدهید بنده نیز در حوزه مدیریت استان و در چارچوب وظایف قانونی خود تمام تلاشم را به کار می گیرم که افراد ناکارآمد روی کار نیایند.

گفتنی است یونس احمدی، دبیر کمیته احزاب شورای وحدت استان ایلام در جمع بندی این جلسه به خبرنگاران گفت: احزاب اصولگرا و انقلابی استان و نماینده محترم مردم از شکل‌گیری دولت انقلابی، پاسخگو، مقتدر و فسادستیز در سطح ملی و در سطح استانی حمایت کرده و به دنبال راهکارهای تحقق این امر خواهند بود.

او تاکید کرد: نقطه مشترک دیگر این بود که با عنایت به اصل ولایت فقیه و جایگاه آن در قانون اساسی و نقش و رهبری‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب، در سطح استان نیز نماینده محترم ولی فقیه در استان محور وحدت نیروها و تلاشهای جامعه در حوزه‌های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و ... خواهند بود.

دبیر کمیته احزاب شورای وحدت استان ایلام اعلام کرد: احزاب و تشکل‌های اصولگرا و انقلابی استان از مواضع عالمانه، توأم با آگاهی و شجاعتِ خانم دکتر سارا فلاحی و اقدامات مبتنی بر شاخت زمانی مکانی این نماینده محترم در سطح ملی و در سطح استانی حمایت می‌کنند.

احمدی افزود: در این جلسه همچنین مصوب شد که این سبک از جلسات در آینده به صورت منظم در حوزه‌های اجرایی و مدیریتی استان با سایر نمایندگان و مسؤولان محترم استانی تداوم داشته باشد.

گفتنی است در این جلسه دکتر نصرت الله حیدری دبیر حزب موتلفه اسلامی استان ایلام، ربیع‌الله شریفی‌فر دبیر جامعه اسلامی فرهنگیان استان ایلام، حسین نیک‌روش دبیر جبهه پایداری استان ایلام، دکتر یعقوب مرادی دبیر جمعیت رویش‌های انقلاب اسلامی استان ایلام، مهندس محمد‌حسین ناصری دبیر جمعیت عدالت‌طلبان استان ایلام، دکتر مسعود الماسی دبیر کانون دانشگاهیان استان ایلام، علی رضایی دبیر جمعیت ایثارگران استان ایلام، علی یاور پیری دبیرجامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار استان ایلام، علی عباس شفیعی از جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی و دکتر امیر حسین بهرامی از جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی، به نمایندگی از احزاب و تشکل‌های مربوطه به بیان نقطه نظرات و دیدگاههای خود پرداختند.

 

 

 

نظرات ارسال نظر