سر خط خبرها

بیانیه شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام در محکومیت اقدامات تخریبی دشمنان علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

این گزارش حاکی است در بخش‌هایی از این بیانیه که در اختیار رسانه ها قرار گرفت آمده است: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران نهادی برآمده از متن طبقات مختلف مردم و اعماق تئوری انقلاب اسلامی است که توانسته است در طول دهها سال حیات ...

بیانیه شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام در محکومیت اقدامات تخریبی دشمنان علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

به گزارش ایلام نیوز از  روابط عمومی شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام، این شورا در بیانیه‌ای اقدامات تخریبی دشمنان نظام اسلامی علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کرد.

این گزارش حاکی است در بخش‌هایی از این بیانیه که در اختیار رسانه ها قرار گرفت آمده است: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران نهادی برآمده از متن طبقات مختلف مردم و اعماق تئوری انقلاب اسلامی است که توانسته است در طول دهها سال حیات شکوهمند خود نه تنها به حفاظت از تمامیت ارضی و کیان ملت بپردازد بلکه سهم عمده‌ای در حفظ  استقلال و آزادی و توسعه میهن اسلامی را بر عهده داشته است. مردان و زنان آزاده و  مجاهدی که در تمامی صحنه‌ها، عرصه را بر  دشمنان تنگ، و هرگاه سختی‌ها و مشکلاتی مردم را در برگرفته‌اند در کنار ملت صبورانه ایستاده‌اند و کارنامه درخشانی از حضور و عشق و ایمان به ثبت رسانده‌اند.

این بیانیه می‌افزاید: بی‌تردید اقدامات خصمانه دشمنان مردم و نظام اسلامی علیه جان برکفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در واقع بخشی از نقشه‌های ترکیبی دشمنان علیه مردم ایران است، نمی‌تواند بر اراده قدرتمند فرزندان میهن اسلامی در سپاه برای خدمتگزاری به مردم و حرکت در مسیر سعادتمندی جامعه و توسعه کشور اثر سوء بگذارد.

در این بیانیه همچنین آمده است: سپاه فرزند ملت، کشور و انقلاب اسلامی است و مبتنی بر خواست ملت و قانون اساسی جمهوری اسلامی پایدار و ریشه‌دار باقی خواهد ماند و نقشه‌های خباثت‌آلود  دشمنان از جمله طرح شکست‌خورده اتحادیه اروپایی مبنی بر تروریست قلمداد نمودن این نهاد مردمی و الهی ‌بی‌تردید پایانی جز بی‌آبرویی برای صاحبان این طرح‌ها نخواهد داشت.

این گزارش حاکی است در پایان این بیانیه همچنین آمده است شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام ضمن محکوم نمودن نقشه‌های تفرقه‌آمیز دشمنان برای تضعیف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ایجاد رخنه و دو قطبی‌های مصنوعی در میان گروههای مختلف جامعه، از همه مردم و علاقمندان نظام اسلامی می‌خواهد با اتصال به درگاه لایزال الهی و  تحت رهبری‌های داهیانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب و با حرکت در مسیر قانون و حمایت از ساختارهای قانونی کشور، نقشه‌های دشمنان را نقش برآب نموده و مسیری را فراهم آورند تا بار دیگر قدرت‌های جهانی در مقابل عظمت ملت ایران سر تعظیم و احترام فرود آورند.

نظرات ارسال نظر