سر خط خبرها

براساس مانیفست و سیاست‌های دولت سیزدهم انتخاب شده‌ام/ دکتر بهرام ‌نیا استاندار ایلام: نگاهم بر ارزش‌ها و مبارزه با فساد و استفاده از نیروهای انقلابی و ارزشی در راستای گام دوم انقلاب خواهد بود

به گزارش ایلام نیوز استاندار جدید ایلام در مراسم معارفه خویش کارهای انجام شده بر روی ظرفیت‌های بالقوه استان را ناکافی دانست و گفت: ظرفیت‌های بالقوه ایلام باید در راستای زنجیره ارزش بیشتر بالفعل شود ...

براساس مانیفست و سیاست‌های دولت سیزدهم انتخاب شده‌ام/ دکتر بهرام ‌نیا استاندار ایلام: نگاهم بر ارزش‌ها و مبارزه با فساد  و استفاده از نیروهای انقلابی و ارزشی در راستای گام دوم انقلاب خواهد بود

 به گزارش ایلام نیوز استاندار جدید ایلام در مراسم معارفه خویش کارهای انجام شده بر روی ظرفیت‌های بالقوه استان را ناکافی دانست و گفت: ظرفیت‌های بالقوه ایلام باید در راستای زنجیره ارزش بیشتر بالفعل شود.

دکتر  حسن بهرام‌نیا  اظهار کرد: هر دولتی که روی کار می آید با توجه به مانیفست و سیاست‌هایش، افرادی را انتخاب می کند، گزینه هایی مطرح می شوند، بنا نیست که همه آنها معرفی شوند، قطعا یک نفر مسئول می شود و من اعتراف می کنم قطعا خیلی از من بالاترند، ولی مجموعه دولت و وزارت کشور به نوعی به ما رسیدند که ما ممنونیم.

وی تاکید کرد: بخشی از ظرفیت‌های بالقوه استان ایلام بالفعل شده اما در راستای زنجیره ارزش کافی نیست و تلاش خواهیم کرد این بالفعل شدن با نگاه به زنجیره ارزش، بیشتر شود.

وی افزود: در حوزه کشاورزی، معادن، صنایع، گردشگری و انرژی موهبتی الهی را خداوند به استان ایلام داده است که باید این مواهب الهی را در راستای توسعه استان مدیریت کنیم.

استاندار ایلام خاطرنشان کرد: با هم آوایی و وحدت و با نصب العین قرار دادن اخلاق مداری در مدیریت و تعهد به منشور و میثاق دولت سیزدهم فصل جدیدی را برای توسعه استان آغاز می کنیم.

بهرام نیا گفت: نگاهم بر ارزش‌ها و مبارزه با فساد و فسادستیزی و استفاده از نیروهای انقلابی و ارزشی در راستای گام دوم انقلاب خواهد بود.

وی با بیان اینکه از امروز فصل جدیدی را برای توسعه استان آغاز می‌کنیم و  نگاه هم بر ارزش‌ها و مبارزه با فساد  و استفاده از نیروهای انقلابی و ارزشی در راستای گام دوم انقلاب خواهد بود، گفت: بنده افتخار نداشتم در افتتاحیه کنگره بزرگ شهدا، خادمی این کنگره را داشته باشم اما سپاسگزارم که این توفیق خدمتگزاری و نوکری به مردم با کنگره بزرگ شهدای سرافراز ایلام مقارن شد.

استاندار ایلام ادامه داد: خداوند را شاکرم که این موهبت را نصیبم کرد که اینجانب به عنوان خدمتگذار زائران عتبات عالیات باشم، سرزمین ایلام مقدس و مطهر است و خدمتگزاری در اینجا توفیق می‌خواهد و خداوند را بابت این توفیق سپاسگزارم و با همت همه و با هم آوایی و اخلاق‌مداری و منشور و میثاق نامه دولت کریمه امیدواریم خدمات ارزشمندی را در این استان بر جای بگذاریم.

 

نظرات ارسال نظر