سر خط خبرها

رئیس شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان ملکشاهی معرفی شد

به گزارش ایلام نیوز امروز یکشنبه در جلسه‌ای در شهرستان ملکشاهی حجت‌الاسلام حسین طیبی به عنوان رئیس شورای وحدت این شهرستان معرفی شد. حجت الاسلام عمران محمدی ...

رئیس شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان ملکشاهی معرفی شد

 به گزارش ایلام نیوز امروز یکشنبه در جلسه‌ای در شهرستان ملکشاهی حجت‌الاسلام حسین طیبی به عنوان رئیس شورای وحدت این شهرستان معرفی شد. حجت الاسلام عمران محمدی رئیس شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام در حکم وی آورده است: در آستانه ورود انقلاب اسلامی به عرصهِ گام دوم از حیات طیبۀ خویش که با درایت و سکانداریِ رهبری معظم انقلاب، حضرت آیه ‌الله خامنه‌ای مد ظله العالی در حال شکل‌گیری است و در راستای حمایت از مفاهیم و ارزش‌های نظامِ مردم‌سالارِ دینی  نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی بدینوسیله به عنوان" رئیس شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان ملکشاهی " انتخاب می‌گردید.

امید است با اهتمام به امر تشکیلات، هماهنگی و وحدت نیروهای انقلاب اسلامی و همدلی با نماینده محترم ولی فقیه در شهرستان و سایر افراد، گروهها و نهادهای دینی و انقلابی در انجام امور محوله موفق و پیروز باشید.

این گزارش همچنین حاکی است در این جلسه دکتر یونس احمدی معاون احزاب و مهندس داووی نصر دبیر شورای وحدت استان نیز حضور داشتند.

نظرات ارسال نظر