سر خط خبرها

بیانیۀ شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی استانِ ایلام در خصوص مسائل اخیر اجرائی استان: عدم بکارگیری بانیان وضع موجود و بهره‌گیری از تمام فرصت‌ها در مسیر توسعۀ استان و ایجاد وحدت میان نیروهای انقلاب، با هماهنگی کامل با نمایندۀ محترم ولی فقیه در استان

به گزارش ایلام‌نیوز جلسه شورای مرکزی وحدت نیروهای انقلاب اسلامی در خصوص مسائل اخیر اجرایی استان برگزار و پس از بحث و تبادل نظر اعضاء موارد زیر به تصویب رسیده و در بیانیه‌ای انتشار یافت ...

بیانیۀ شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی استانِ ایلام در خصوص مسائل اخیر اجرائی استان: عدم بکارگیری بانیان وضع موجود و ضرورت بهره‌گیری از تمام فرصت‌ها و امکانات در مسیر توسعۀ استان و ایجاد وحدت و همسوئی میان نیروهای انقلاب، با هماهنگی کامل با نمایندۀ محترم ولی فقیه در استان

به گزارش ایلام‌نیوز جلسه شورای مرکزی وحدت نیروهای انقلاب اسلامی در خصوص مسائل اخیر اجرایی استان برگزار و پس از بحث و تبادل نظر اعضاء موارد زیر به تصویب رسیده و  در بیانیه‌ای انتشار یافت.

در متن این بیانیه با اشاره به استقرار دولت سیزدهم و شعارهای انقلابی، فسادستیز و تحول‌آفرینِ دولت آمده است: از آنجا که نظام اسلامی مبتنی بر رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در بیانیۀ گامِ دوم در مسیر حرکتی نظام‌مند، پویا و در راستای تعالی جامعه قرار گرفته است، لازم است تمامی گروه‌ها و احزاب و بخش‌های مختلف اجرائی کشور از جمله دولت‌های مستقر، راهبردهای اساسی و  اهتمام خود را در راستای دستیابی به اهداف این بیانیه قرار دهند. بی‌تردید این نگرش ارزشمند  باید در عمق اندیشه و حرکت  دولتِ سیزدهم که برآمده از متن جریان انقلاب و مورد حمایت نیروهای انقلابی و دینی کشور است، همواره ساری و جاری باشد.

بیانیه می‌افزاید: اعتماد عمومیِ مردم انقلابی به نظام اسلامی و دولت مردمی، علی‌رغم بد عهدی و سوء تدبیر بی‌پایان دولت‌های یازدهم و دوازدهم به عنوان بانیان وضع نامطلوب موجود  و حمایت از شعارهای انتخاباتی آقای رئیسی با محوریت تفکر انقلابی، مدیریت جهادی، کارآمدی، رفع فقر و فساد و تبعیض و عدالت‌محوری، رسالتِ سنگینی را بر دوش نیروهایِ  انقلاب اسلامی و کارگزاران دولت به ویژه استانداران نهاده است.

در متن بیانیه با اشاره به محوریت جامعتین میان نیروهای ارزشی و انقلابی آمده است: مجموعه  نیروهای انقلاب به تبعیت از جامعتین ( جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه ) و بر اساس عهدی که با دولت مستقر بسته‌اند بر موضع حمایت خود از دولت مانده‌اند و تا زمان حرکت کارگزاران بر مدار و مسیر انقلاب و خدمت صادقانه به مردم رنج کشیده نیز خواهند ماند.

بیانیه همچنین می افزاید: اما طبیعی است که تحقق شعار‌های دولت در استان، در عمل زمانی اتفاق خواهد‌افتاد که مدیریت استانی، با هماهنگی کامل با نمایندۀ محترم ولی فقیه در استان ، بهره‌‌گیری از توان مشورتی و مدیریتی نیروهای انقلابی ، توجه به مشورت و در مواردی توانِ ملی نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی ، عدم بکارگیری بانیان وضع موجود و ارتباط مستمر و سازمان‌یافته با تشکل‌های استانی نیروهای انقلاب اسلامی، زمینه‌ساز وحدت و آرامش در جامعه و رشد و شکوفایی اقتصاد استان و ایجاد تحول اساسی ، ملموس و محسوس در معیشت مردم در کوتاه مدت را فراهم آورد. به عبارتی انتظار می‌رود نماینده ساختار اداری، دستگاه اجرائی و  نماینده محترم عالی دولت در استان ایلام از مدافعان تفکر انقلابی و جهادی و از پرچمداران  شعارهای انقلاب و حامیان حرکت در مسیر گام دوم انقلاب اسلامی  باشد.

در متن بیانیه همچنین آمده است: امید است استاندار محترم استان که از نیروهای ارزشی است برای بهره‌گیری از تمام فرصت‌ها و امکانات در مسیر توسعه استان و ایجاد وحدت و همسوئی میان نیروها، تمام تلاش خود را برای تعیین راهبردهای اساسی توسعه استان با هماهنگی کامل با نماینده محترم ولی فقیه در استان به عمل آورد.

بیانیه در پایان می‌افزاید:  نیروهای انقلاب اسلامی نیز بر خود لازم می دانند، کار رصد و پایش عملکرد مسئولان استانی را با حفظ نقد مشفقانه به طور مستمر و منظم پیگیری نمایند و به صورت یک مجموعه واحد و هماهنگ ، زمینه‌ساز توسعۀ جامع و پایدار استان شوند .

 

 

نظرات ارسال نظر