سر خط خبرها

رئیس شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان مهران معرفی گردید/ حجت الاسلام امینی، امام جمعه مهران: خروجی جهادِ تبیین باید تحرکِ عملی در ساختارهای کشور و رفع مشکلات مردم باشد

حجت الاسلام والمسلمین امینی، امام جمعه مهران با اشاره به دستورات مقام معظم رهبری در خصوص جهاد تبیین و ضرورت حضور مؤثر نیروهای انقلاب در حوزۀ اقتصاد و رسانه به ضرورت شرایط امروزِ کشور گفت: جهاد تبیین لازم است از مرزهایِ .....

رئیس شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان مهران معرفی گردید/ حجت الاسلام امینی، امام جمعه مهران: خروجی جهادِ تبیین باید تحرکِ عملی در ساختارهای کشور و رفع مشکلات مردم باشد

رئیس شورای وحدت شهرستان مهران معرفی گردید. به گزارش ایلام‌نیوز روز گذشته طی مراسمی در شهرستان مهران رئیس شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی این شهرستان معرفی گردید.

این گزارش حاکیست در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین امینی، امام جمعه مهران با اشاره به دستورات مقام معظم رهبری در خصوص جهاد تبیین و ضرورت حضور مؤثر نیروهای انقلاب در حوزۀ اقتصاد و رسانه به ضرورت شرایط امروزِ کشور گفت: جهاد تبیین لازم است از مرزهایِ تحلیل و انتزاع خارج  و نتایج آن وارد جریان اجرایی و عملیاتی در کشور گردد و مردم نتیجۀ این جهاد را در عملکرد ساختارهای کشور ببینند.

وی افزود: حداقلِ خروجی حرکت‌هائی که در دل جامعۀ ما صورت می‌گیرد لااقل بایستی دارای دو مشخصه باشد، اول آنکه به شکلی نظام‌مند و در دل یک سیستم جامع و کلی‌تر صورت گیرد و دیگری اینکه حداقل یکی از مشکلات کشور را در صحنه اجرایی و عملی برای مردم حل کند.

امام جمعه مهران افزود: وقتی به تاریخ مراجعه می‌کنیم، کشور ما در عرصه های مختلف نظری، تاریخی، ادبیات، فلسفه و دین منابعِ غنی از نظریه‌پردازی‌ها، تئوری‌ها و دیدگاههای مختلف دارد که گاهاً هم از سوی غربی‌ها مورد استفاده قرار گرفته‌است، اما مشکلی که ما داریم این است که این منابعِ غنی نتوانسته است مرز اجرا و عمل را درنوردد و ما بتوانیم خروجیِ عملیاتیِ از آنها بگیریم و طبیعتاً ریشه برخی از مشکلات کشور هم همین است. در واقع ما نیازمند به دانشی هستیم که در مرز بین تئوری و عمل قرار گیرد.

به گزارش ایلام‌نیوز آقای ربیع اله شریفی‌فر معاونت امور شهرستان‌های شورای وحدت نیروهای انقلاب استان در حاشیه این مراسم گفت: تاکنون در ۵ شهرستانِ استان شورای وحدت تشکیل شده و مقدمات لازم برای تشکیل شورای وحدت در شهرستان های دیگر استان نیز در حال فراهم شدن است.

 در این مراسم آقای مسعود چراغی از نیروهای ولایی و انقلابی شهرستان به عنوان رئیس شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان مهران معرفی گردید.

نظرات ارسال نظر