سر خط خبرها

مهدی طائب : اگر آمریکا به برجام بازگردد ما نمی‌توانیم از مذاکره با غربی‌ها جلوگیری کنیم

فرمانده قرارگاه عمار گفت: ما نباید با خروج از برجام خود را بدعهد نشان دهیم و چون ماشه را هم به دست غربی‌ها داده ایم، بنابراین اگر آمریکا به برجام بازگردد ما نمی‌توانیم از مذاکره با غربی‌ها جلوگیری کنیم و اگر ظریف منظورش ...

مهدی طائب : اگر آمریکا به برجام بازگردد ما نمی‌توانیم از مذاکره با غربی‌ها جلوگیری کنیم

 

فرمانده قرارگاه عمار گفت: ما نباید با خروج از برجام خود را بدعهد نشان دهیم و چون ماشه را هم به دست غربی‌ها داده ایم، بنابراین اگر آمریکا به برجام بازگردد ما نمی‌توانیم از مذاکره با غربی‌ها جلوگیری کنیم و اگر ظریف منظورش این بوده، حرف نادرستی نیست.

حجه الاسلام  مهدی طائب شنبه شب در مراسم بزرگداشت ایام الله دهه فجر در مسجد چهارمردان قم گفت: جبهه استکبار هیچگاه تصور نمی کرد که روزی جمهوری اسلامی ایران به تعیین کننده سیاست های جهانی تبدیل شود و امروز به همراهی و همدلی همه مردم نیازمندیم.

وی با بیان اینکه در گام دوم انقلاب اسلامی، باید به اهداف اصلی و اساسی انقلاب نزدیک تر شویم، خاطرنشان کرد: هرچه در این مسیر بالنده به پیش می رویم، درگیری ها و دشواری ها به اوج خواهد رسید و ما باید بر اساس آموزه های قرآنی، در این مسیر محکم و استوار باشیم.

طائب با بیان اینکه نیروهای جوان و انقلابی بسیاری در دوران انقلاب اسلامی تربیت شده اند، بر ضرورت برسرکار آمدن این جوانان غیور تأکید کرد و گفت: در انتخابات آینده باید مجلسی در کشورمان شکل بگیرد که در تراز حاج قاسم سلیمانی بوده و دولت را به سمت راه و روش صحیح هدایت کند.

وی در پاسخ به پرسش های مردمی نیز موضوع سقوط هواپیمای اوکراینی را مورد توجه قرار داد و گفت: تا هنگامی که جعبه سیاه باز نشود، در رابطه با سقوط هواپیما نمی توانیم اظهارنظر درستی داشته باشیم، اینکه موشک سپاه به هواپیما خورده و اینکه هشدار کروز به سیستم دفاعی داده شده است شکی نیست، اما نقاط مبهمی است که باید برطرف شده است.

وی در خصوص عملکرد شورای نگهبان در تأیید و رد صلاحیت کاندیداها خاطرنشان کرد: قرار نیست انتخابات در ایران یک طرفه باشد، زیرا حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی را بر هم خواهد زد، بنابراین شورای نگهبان در حد وسع خود تلاش می کند افراد بهتری به مجلس راه یابد.

نظرات ارسال نظر