سر خط خبرها

دیدار رئیس و دبیر شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام با دکتر بهرام‌نیا استاندار ایلام

به گزارش ایلام‌نیوز در این دیدار که روز شنبه مورخ ۲/ ۱۰/ ۱۴۰۲ در دفتر استاندار محترم ایلام صورت گرفت، حجه‌الاسلام عمران احمدی رییس شورای وحدت با توجه به اهمیت بالای تدبیر ...

دیدار رئیس و دبیر شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام با دکتر بهرام‌نیا استاندار ایلام

به گزارش ایلام‌نیوز در این دیدار که روز شنبه مورخ ۲/ ۱۰/ ۱۴۰۲ در دفتر استاندار محترم ایلام صورت گرفت، حجه‌الاسلام عمران احمدی رییس شورای وحدت با توجه به اهمیت بالای تدبیر، عقلانیت، مشورت و خرد جمعی در اسلام بر لزوم ساماندهی ترکیب مدیریتی استان برمبنای شاخص‌های کارآمدی، تعهد، تخصص، برنامه‌محوری، مدیریت جهادی، تفکر بسیجی و هم فکری و هم سویی با شعارها و سیاست های اجرایی دولت تاکید کرد.

پس از بیانات رییس شورای وحدت ، مهندس داودی نصر دبیر شورای وحدت استان با اشاره به چهار مؤلفه انتخاباتی مورد تاکید رهبری معظم انقلاب ،تلاش و برنامه‌ریزی بهتر و به موقع مجموعه استانداری، فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی برای جذب و جلب بیش از پیش مردم در انتخابات آتی را خواستار شد و گفت: موفقیت هر تشکیلاتی در گرو دو شاخصه ی مهم برنامه و مدیر کارآمد است که در استان به دلیل ضعف مبنایی و مزمن در این دو حوزه باید تلاش سازمان یافته‌تری صورت گیرد.

وی افزود: استاندار به عنوان مدیر ارشد استان و نماینده عالی دولت می‌تواند مبانی فوق الذکر را به سمت سیاست‌های اجرایی دولت هدایت کند و در این راستا ضمن توجه به عدم به کارگیری بانیان وضع موجود، نیروهای همراه و هم سوی دولت را در بدنه مدیریت استان قرار دهد.

 دبیر شورای وحدت استان افزود: در خصوص کاهش تورم و بیکاری و تقویت سفره مردم تنها مدیران کارآمد و با برنامه می‌توانند از آثار منفی این دو پدیده مخرب و آسیب زا بکاهند.

داوودی نصر گفت : لازم است مدیریت محترم استان در بخش های مختلف با نخبگان و دانشگاهیان و به ویژه ارکان سیاسی نیروهای انقلاب اسلامی (شورای ائتلاف, شورای وحدت و ستاد استانی انتخابات ریاست جمهوری) مشورت نماید تا کارها و فعالیت‌ها در استان سریعتر, آسان‌تر، ارزان‌تر و دقیق‌تر به سامان برسند و از بار آسیب‌های اجتماعی جامعه و آلام مردم کاسته شود.

 

نظرات ارسال نظر